שורשים בביוב

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי ניקוי שורשים בביוב

הביוב שוב נסתם וגיליתם ששורשים גדלים בתוך הביוב ואתם זקוקים למומחים שיגיעו וינסרו אותם ויפתחו את הסתימה? הגעתם למקון הנכון, חברת ביובית מבצעת גיזום וניקוי של שורשים מפתחי הביוב בחצר או בעסק. השירות שלנו ניתן גם בצפון וגם בדרום ומתאים לכל סוגי הלקוחות. מהרו להזמין טיפול בשורשים בביוב של ביובית עוד היום ונדאג לכם להצעת מחיר אטרקטיבית.

שורשים בביוב נחשבים לתופעה מוכרת במיוחד בקרב אינסטלטורים רבים אשר עושים שימוש בכלים מתקדמים לטובת סילוק השורשים. רק אינסטלטורים מוסמכים הבקיאים בבעיה יכולים לטפל בשורשים בצורה הטובה ביותר.

צריכים שירותי ניקוי שורשים בביוב? הגעתם לחברה המקצועית ביותר בתחום!
כל שירותי הביובית תחת קורת גג אחת ✅
שימוש בציוד האיכותי והמתקדם ביותר ✅
מחירים הוגנים – הנחות מיוחדות ✅
אחריות בכתב בסיום כל פעולה ✅
שירות בפריסה ארצית ✅

חייגו אלינו עכשיו לייעוץ בחינם 050-999-3470
עזרנו כבר לעשרות אלפי לקוחות בכל חלקי הארץ

שורשים בביוב

למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום

מחירון שירותי ניקוי שורשים בביוב

כיצד מתומחרים שירותי גיזום שורשים בביוב? שלל השירותים המוצעים בפורטל ההזמנות של ביובית מתחילים במחיר של 600 ₪ ועשויים להגיע גם ל-1000 ₪, השינוי במחיר יכול לנבוע מזמן פעולת התיקון הנדרשת, ממורכבות התקלה אותה נדרש לפתור ואם השתמשנו בכלים מיוחדים. אם מדובר על שאיבת ביוב, שיקום קווי ביוב או על גיזום שורשים החוסמים את הזרימה, צוות ביובית מעניק לכם מחיר משתלם המותאם ספציפית לבעיה שלכם.

שירותמחירמידע נוסף
גיזום שורשים בביוב ביתי בחדרה.835 ₪ הגענו לבית פרטי בחדרה לאחר שבעל הנכס התלונן על ריחות רעים, מצאנו שורשים שסתמו את הביוב.
ניסור וניקוי שורשים במצפה רמון.600בית מלון במצפה רמון הזמין גיזום שורשים מפתחי הניקוז בסביבת בית המלון.
שורשים בביוב בבית בתל אביב.720 ₪ניקינו שורשים של שיח שגדלו לתוך הביוב.
גיזום שורשים בביוב של בית עסק בכפר שמריהו.950 ₪מסעדה שביובה הוצף נזקקה לגיזום שורשים מפתח הניקוז.
פתיחת סתימה וגיזום שורשים.
700 ₪לקוח הזמין שרות גיזום שורשים לאחר שעץ צמח לתוך הביוב וגרם לסתימה.

מהי סתימת שורשים בביוב?

בביוב זורמים שפכים ופסולת הכוללת ערך מינרלי גבוה. ישנם צמחים שונים אשר יכולים להיכנס לצנרת ולגרום נזק משמעותי הבא לידי ביטוי בסתימה. במקרה של חדירת שורשים לצנרת הדבר עשוי להוביל להיווצרות סדקים ושברים בקווי הביוב. רק אינסטלטור מומחה בעל ניסיון רב בתחום יכול להגיע למקום ולעשות שימוש בביובית על מנת לשחרר את הסתימה בצורה טובה ביותר במטרה למנוע נזק משמעותי בביוב אשר עשוי להוביל גם להחמרה במצב הבריאותי כתוצאה מחשיפה לפסולת.

האם אפשר למנוע חדירת שורשים לביוב?

מוטרדים מחדירת שורשים לביוב חוששים כי נגרם נזק בלתי הפיך? בשנים האחרונות יש שפע של פתרונות מתקדמים.

חדירה של שורשים בביוב עשויה לגרום בעיות שונות בצנרת אשר עשויים להשפיע על איכות החיים שלכם. במקרה של חדירת שורשים לביוב חשוב ביותר לנקוט באמצעים שונים על מנת למנוע החמרה.

נשאלת השאלה האם ניתן למנוע חדירה של שורשים לביוב. התשובה היא כן. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להרחיק את הצמחים בעלי שורשים חזקים כמו פיקוסים למשל. נוסף על זאת, כדאי לבחור בצמחים ולהם שורשים עדינים אשר אין להם אפשרות לגרום נזק בעתיד. נדגיש כי כאשר השורשים חדרו כבר לקווי הביוב, הרי מדובר בטיפול שונה לגמרי בהשוואה להסרת הצמח טרם ההגעה שלו לקווי הביוב.

שלבים של הסרת שורשים בביוב

במסגרת חדירת שורשים בביוב ישנם מספר שלבים אשר אינסטלטור מקצועי מבצע על מנת לעצור את הנזק אשר עשוי להיגרם כתוצאה מחדירה של שורשים לביוב. במקרה של הסרת שורשים בביוב, חשוב ביותר להזמין איש מקצוע אשר לו ידע וניסיון ויבצע את השלבים הבאים. 

כעת נמנה את השלבים השונים:

צילום קווי ביוב: אם בעבר היה צורך לשבור קירות על מנת להגיע לצנרת ולבחון את הבעיה, הרי בשנים האחרונות ניתן לראות אמצעים מתקדמים יותר המאפשרים צילום של קווי הביוב בצורה מקצועית. בשלב הראשון יש לבצע צילום של קווי הביוב. השורשים אשר חודרים לביוב לא סתם גוף זר החודר לביוב אלא גורמים נזק משמעותי ככל שהשורשים חודרים עמוק יותר לביוב. מכאן, כאשר מצלמים את קווי הביוב אפשר לבחון את התמונה המלאה ולראות את הנזק. 

ניקוי וחידוש צנרת: בשלב השני ניתן לבצע ניקוי וחידוש של הצנרת בהתאם לחדירת השורשים. בהתאם לממצאים אשר יתקבלו כתוצאה מהצילום של קווי הביוב יהיה ניתן לקבל החלטה בעניין. בהשוואה לחידוש הצנרת, ניקוי צינורות נחשב לפתרון אשר יכלול שטיפה של קווי הביוב וכן שטיפה הכוללת שימוש בחומר אשר גורם להשמדת השורשים. לעומת זאת, חידוש הצנרת ייעשה בהתאם לחומרה של המצב. אם מדובר בשורשים שחדרו כתוצאה מחיבור בין בריכה לצינורות, הרי יש אפשרות לתקן את התקלה בקלות. עם זאת, כאשר מדובר על חדירת שורשים לצנרת שבורה, הרי כאן העניין מורכב יותר ויש צורך לבצע חידוש של הצנרת. 

בסופו של דבר, חשוב ביותר לטפל בחדירה של שורשים לביוב על ידי הזמנת בעל מקצוע מומחה בתחום אשר לו ידע וניסיון רב בתחום אשר יש באפשרותו לעשות שימוש בכלים מתקדמים לטובת פתרון מקצועי ויעיל. חשוב ביותר להזמין איש מקצוע אשר יציע לכם פתרון  אשר יעניק לכם מענה לאורך זמן רב. רק בעל מקצוע אשר לו הבנה רחבה בביוב יכול להציע לכם פתרון מקיף.

שאלות נפוצות

שירות גיזום שורשים שלנו ניתן בפריסה ארצית.

כן, שורשים בביוב הם סיבה נפוצה מאוד לסתימות בביובים.

מזמינים עוד היום שירות של ביובית ואנו ננקה לכם את השורשים.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 050-999-3470

לקוחות ממליצים
מאמרים אחרונים
תנו לנו לייק
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 050-999-3470

דילוג לתוכן