שאיבת מים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי שאיבת מים

יש לכם הצפה בחניון התת קרקעי בגלל מים? הניקוז במרתף שוב נסתם והתחיל להתמלא בגשם? אתם חייבים שירותי שאיבת מים של ביובית. אנחנו נגיע עד אליכם עם משאבה חזקה מאוד ומיכלית קליטה מיוחדת ונשאב לכם את ההצפה צ׳יק צ׳ק. יש לנו גם ביובית נמוכה המתאימה לחניונים נמוכים או מקומות שהגישה אליהם מסובכת. אתם מוזמנים להתקשר ואנחנו נצא אליכם עם צוות מקצועי וציוד מודרני לשאיבת כל סוג של הצפה שתקרה לכם.

המקלט מוצף מים ואתם זקוקים לשירותי שאיבת מים? חשוב ביותר לבחור חברה המתמחה בשירות על מנת לקבל שירות איכותי מהמעלה הראשונה.  השירות אשר ניתן על ידי חברה מקצועית יאפשר לכם לקבל שקט נפשי בידיעה כי בחרתם את החברה הטובה ביותר.

צריכים שירותי שאיבת מים? הגעתם לחברה המקצועית ביותר בתחום!
כל שירותי הביובית תחת קורת גג אחת ✅
שימוש בציוד האיכותי והמתקדם ביותר ✅
מחירים הוגנים – הנחות מיוחדות ✅
אחריות בכתב בסיום כל פעולה ✅
שירות בפריסה ארצית ✅

חייגו אלינו עכשיו לייעוץ בחינם 050-999-3470
עזרנו כבר לעשרות אלפי לקוחות בכל חלקי הארץ

שאיבת מים

למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום

מחירון שירותי שאיבת מים

מה הוא המחיר של שירותי שאיבת מים? שלל השירותים באתר ביובית מגיעים בטווח המחירים שבין 580 ₪ ל-980 ₪ וזאת בהתאם למורכבות התקלה אותה נדרש לפתור, רמת המאמץ הנדרשת. המחיר יכול להיות מושפע אם לכלול מספר פתרונות כגון פתיחת סתימה ושימוש במצלמה. צוות ביובית בפריסה ארצית מתחייב להעניק לכם הצעת מחיר משתלמת ומותאמת אישית.

שירותמחירמידע נוסף
שאיבת מים ממקלט שהוצף ברחובות.725 ₪ ביצענו שאיבת מים ממקלט בעיר שהוצף לאחרונה.
שאיבת מים מחניון שהוצף בפתח תקווה.840הגשם הציף את החניון כולו, שאבנו במהירות את המים.
שאיבת מים ושחרור סתימה בחצר בית ספר בעפולה.700 ₪ניקוז שנסתם גרם להצפת מי גשמים בחצר בית ספר.
שאיבת מים מקומת מרתף מוצפת בבת ים.800 ₪ביצענו שאיבת מים מקומת מרתף בבית פרטי לאחר שנשבר ברז.
שאיבת הצפה של מים בבית פרטי.
900 ₪הוזעקנו בשעת לילה מאוחרת לבית שהתרחש בו פיצוץ צינור מים על מנת לשאוב את ההצפה.

מהו שירות שאיבת מים?

שירות שאיבת מים זהו שירות אשר נועד לתת מענה לאנשים במקרה של הצפה. ההצפה עשויה להיגרם כתוצאה מתקלות שונות במערכת האינסטלציה או תקלה במערכת הביוב והניקוז וכן במקרה של מערכת גשמים חזקה במיוחד. שאיבת המים מתבצעת באמצעות משאבה מתקדמת אשר מסלקת את המים במהירות רבה. חברה מקצועית בתחום תבצע את השאיבה ביעילות רבה תוך שימוש בציוד מקצועי על מנת לתת מענה מקיף. צוות מקצועי בתחום יבין את גודל האחריות ולצורך כך יבצע התאמה של המשאבות ובחירת ציוד מתאים. 

כיצד מתבצעת שאיבת מים ממקלט?

שמים לב כי המקלט שלכם מוצף מים? חשוב ביותר לא לדחות את ההזמנה של חברה מקצועית בתחום לצורך שאיבת מים.  במידה ואתם מוצאים את עצמכם מתמודדים עם שאיבה של מים, הרי המים זורמים בנקודה נמוכה ביותר. ברוב המקרים המקלט ממוקדים בנקודה נמוכה והמים עשויים לזרום באופן ישיר למקלט. שימו לב, ככל שהמים ישארו במקלט לאורך זמן רב, הרי הם עשויים להוביל לנזקים שונים. נזקי הצפה הם נזקים אשר אין להתעלם מהם אלא להשקיע זמן בניסיון לעצור את ההצפה.

רגע לפני שאתם מוצאים את עצמכם נלחצים, הרי יש להזמין חברה מקצועית אשר תבצע שאיבה של מים. מה כולל השלבים של השאיבה:

שימוש בביובית: באמצעות ביובית ניתן למנוע את ההצפה. ביובית היא משאית גדולה הכוללת מיכל שאיבת מים אשר תפקידו לשאוב את ההצפה

שימוש במשאבה ניידת: במקרה של שאיבת מים מהמקלט, חברה מקצועית בתחום תעשה שימוש במשאבה ניידת- משאבה עוצמתית אשר מסוגלת לעבוד שעות רבות ולסלק את המים במהירות רבה. 

שירות 24 שעות ביממה: בין אם מדובר על שעות הבוקר או בין אם מדובר על שעות הערב, חשוב ביותר להזמין חברה מקצועית אשר תגיע בכל שעות היממה על מנת לטפל במבנה בצורה איכותית. צוות מיומן בתחום יגיע מצויד במיטב אביזרים על מנת שתזכו לקבלת שירות איכותי.

כיצד נקבע מחירון שאיבת מים?

אין לחשוב כי מחיר שאיבת מים קבוע. מדובר במחיר משתנה בהתאם לפרמטרים שונים אשר מייקרים את המחיר. כעת נציג בפניכם את הפרמטרים השונים לקביעת המחיר:

כמות המים אשר יש לשאוב: האם מדובר על כמות מים גדולה או שמא מדובר על כמות מים קטנה אשר יש לשאוב. 

מרחק המים מהמשאבה: המחיר נקבע גם בהתאם לעומק ומרחק המים מהמשאבה. ככל שהמרחק יהיה רב יותר, הרי תשלמו על כך יותר.

מהו הרכב החומר: נוסף על זאת, יש לבחון את הרכב החומר הנשאב- האם מדובר במים נקיים או שמא מדובר על מים שאינם נקיים וכוללים לכלוך רב. 

שעת ההזמנה: נוסף על כך, המחיר נקבע גם בהתאם לשעת ההזמנה. האם הזמנתם את החברה בשעת לילה מאוחרת או בשעת בוקר. במקרה בו הזמנתם את החברה בשעת לילה מאוחרת, הרי המחיר יהיה בהתאם. 

כך או אחרת, חשוב ביותר לבחון את הפרמטרים השונים טרם הזמנת החברה על מנת לבחון את ההיצע ולדעת בדיוק כמה תשלמו תמורת השירות. ככל שיהיו לכם יותר פרטים ותדעו מהם הפרמטרים השונים, כך תהיו בטוחים כי אתם משלמים את המחיר המדויק ולא מוצאים את עצמכם משלמים מחיר גבוה מדי.

שאלות נפוצות

כן, בנוסף למגוון שירותים רחב אנחנו גם שואבים מים.

שירות שאיבת מים של ביובית ניתן בפריסה ארצית וגם באזור המרכז.

שירות שאיבת מים של ביובית ניתן להזמין 24 שעות ביממה ובכל אחד מימות השבוע.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 050-999-3470

לקוחות ממליצים
מאמרים אחרונים
תנו לנו לייק
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 050-999-3470

דילוג לתוכן