שאיבת הצפות

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי שאיבת הצפות

שוב הגיע החורף והביוב עלה על גדותיו? החצר מוצפת לגמרי ואתם לא יודעים איך להתמודד? אל דאגה, ביובית איתכם עד שההצפה תתייבש. אנו נגיע עד אליכם לבית עם מיכלית ומשאבה עוצמתית ונבצע שאיבת הצפה לכל הנוזלים שמפריעים לכם בשגרת החיים. אנו שואבים גם הצפות ממרתפים, מקלטים וחניונים תת קרקעיים. השירות שלנו ניתן בזמינות תמידית ובכל חלקי הארץ, מצפון עד דרום.

בכל עונת חורף ניתן לראות את אותן כותרות ישנות המכריזות כי בתים או רחובות הוצפו מים. הצפות מתרחשות במקומות נמוכים בהם נעשה הניקוז. מכאן, ניתן לראות הצפות במקומות כמו מקלטים, חניונים או בקומות נמוכות. במקרה של הצפות, כדאי לשכור שירות של חברה המתמחה בכך באמצעות שימוש בציוד מקצועי.

צריכים שירותי שאיבת הצפות? הגעתם לחברה המקצועית ביותר בתחום!
כל שירותי הביובית תחת קורת גג אחת ✅
שימוש בציוד האיכותי והמתקדם ביותר ✅
מחירים הוגנים – הנחות מיוחדות ✅
אחריות בכתב בסיום כל פעולה ✅
שירות בפריסה ארצית ✅

חייגו אלינו עכשיו לייעוץ בחינם 050-999-3470
עזרנו כבר לעשרות אלפי לקוחות בכל חלקי הארץ

ביובית באריאל

למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום

מחירון שירותי שאיבת הצפות

אנחנו בביובית מגישים שירות שאיבת הצפות לכל סוגי הלקוחות, בין אם זו הצפה כתוצאה מסתימה, אותה נעזור לכם לשחרר, או אם זו הצפה בשל עליית מפלס מים כתוצאה מגשמים. אנחנו כאן עם צוות מקצועי בעל נסיון של למעלה מעשור בטיפול בכל סוגי ההצפות שיכולות לקרות בבית, בחצר או בעסק. אצלנו תקבלו שירות מקצועי ממומחים שעברו הכשרה מקיפה בתחום. אל תהססו להתקשר ותוכלו לקבל מחיר משתלם לשאיבת ההצפה שלכם.

שירותמחירמידע נוסף
שאיבת הצפה בחצר בית פרטי באשדוד.750 ₪ חצר בית פרטי הוצפה בגשמים, ביצענו שאיבת הצפה וניקינו את קווי הביוב כדי שהבעיה לא תחזור בגשם הבא.
מרתף של בית בחדרה נזקק לשאיבת הצפה.770שאבנו מים רבים ממרתף שהוצף כתוצאה מפיצוץ בקו מים ראשי.
שאיבה של הצפה בבית מלון באילת.920 ₪נקראנו לשאוב מים מחצר בית מלון באילת לאחר גשמים נדירים שפקדו את העיר.
שאיבה של הצפה ושחרור סתימה בחניון תת קרקעי בחולון.900 ₪חניון תת קרקעי הוצף כולו בחורף האחרון, ביצענו שחרור סתימה בפתחי הניקוז ושאבנו את ההצפה.
שאיבת הצפה במקלט שכונתי בחיפה.
640 ₪הוזמנו על ידי העירייה לבצע שאיבת מים ממקלט שכונתי בכרמל.

איך נעשית שאיבת הצפות?

שאיבת הצפות נעשית באמצעות ציוד מקצועי בשם ביובית. מדובר במשאית אשר תפקידה לשאוב את המים באמצעות צינור ייחודי. כיצד נעשית השאיבה- כעת נמנה בפניכם את הפעולות השונות:

שימוש בצינור לחץ: אנשי המקצוע אשר תפקידם לטפל בהצפות יעשו שימוש בצינור לחץ על מנת למנוע את ההצפות.

שימוש במשאבה ייחודית: נוסף על כך, הצוות יגיע מצויד בביובית הכוללת משאבה ייחודית לטובת פתרון איכותי.

ביצוע עבודה מקצועית: צוות מקצועי ומיומן יבצע עבודה מקצועית באמצעות ציוד מתקדם.

אין ספק כי הצפה בבית אינה מקרה נעים במיוחד המחייב אתכם להזמין אנשי מקצוע מומחים, בשל מורכבות העניין והעובדה כי לכם אין כלים מקצועיים על מנת להתמודד עם הנזקים השונים. על מנת לוודא כי העבודה נעשית ברמה המקצועית ביותר, יהיה עליכם לבחור את החברה המקצועית ביותר בתחום אשר תעשה שימוש בציוד מתקדם ותפגין מקצועיות רבה על מנת לסייע לכם.

האם אפשר למנוע הצפות?

לשאלה כיצד ניתן למנוע הצפות התשובה היא כי יש אפשרויות בהן ניתן לצמצם את ההתרחשות כך שההצפה לא תהיה ברירת מחדל.

אחזקה למערכות הביוב: על מנת למנוע הצפות יש להקדיש זמן לתחזוקה של מערכת הביוב והניקוז. חלק מההצפות עשויות להיגרם בשל ליקויים שונים במערכת הניקוז והביוב כמו אשפה או עלים או צמחייה אשר עשויה לגרום לסתימה בפתחי הניקוז. אחזקה נכונה וטובה עשויה למנוע מצב של הצפות.

היערכות להצפות באזור הגג: יתרה מכך, ניתן להיערך לאחזקה של הגג. גגות מבנים מצויים בסיכון גבוה לפגיעה ממערכת חורפית הכוללת גשמים. במידה של הצטברות גשמים, עשויים להצטבר כמויות גדולות של מים בשל הגשמים וגם ליקויים במערכת האיטום. הצטברות המים עשויה לגרום לפגיעה בחדרי המדרגות ולפגוע בקירות.

במידה ולא הצלחתם למנוע את ההצפות, הרי כדאי ליצור קשר עם חברה מקצועית לצורך סיוע בתחום.

מחירון שאיבת הצפות

זקוקים לשירות שאיבת הצפות? נציין כי אין מדובר במחיר אחיד אלא על מחיר משתנה בהתאם לפרמטרים שונים. תמחור הפעולה אינה פשוט ויש לבחון מספר חברות על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת ככל שניתן על מנת לא למצוא את עצמכם משלמים סכומי כסף גדולים מהממוצע. אילו פרמטרים משפיעים על המחיר? כעת נציין את הפרמטרים המשפיעים על המחיר:

סוג החומר: האם מדובר בשאיבת מים נקיים או שמא מדובר בשאיבת ביוב- סוג החומר משפיע על המחיר.

כמות: נוסף על כך, גם הכמות משפיעה על המחיר. שימו לב, ככל שכמות השאיבה תהיה גדולה יותר, כך תשלמו בהתאם. לעומת זאת, כאשר הכמות תהיה קטנה, הרי תשלמו פחות.

גישה למקום השאיבה: זאת ועוד, המחיר יושפע גם מגישה למקום השאיבה. ככל שהגישה תהיה נוחה יותר, כך תשלמו פחות ואילו ככל שהגישה תהיה מורכבת יותר, כך תשלמו יותר.

מועד: שימו לב, גם מועד השאיבה משפיע על המחיר. האם מדובר בשעה נוחה בבוקר או שמא מדובר בערב חג- חברה מקצועית תביא בחשבון את שעת ההגעה ובהתאם לכך תקבע את המחיר.

ביצוע תיקונים: נוסף על כך, חברה מקצועית תביא בחשבון את עניין התיקונים. במידה ויש צורך בתיקונים שונים כמו למשל תיקון צנרת או תיקון קו ניקוז, הרי תשלמו על כך יותר.

שאלות נפוצות

שירות שאיבת הצפות של ביובית ניתן להזמנה מעכשיו לעכשיו, אנו נגיע תוך חצי שעה עד אליכם.

כל שירותי ביובית מתחילים במחיר של 600 שקלים, המחיר תלוי במורכבות הבעיה אותה אנו צריכים לפתור.

כן, זהו שירות נפרד אך לרוב הצפות נגרמות בשל סתימות ואנו נשמח לפתוח לכם את הסתימה.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 050-999-3470

לקוחות ממליצים
מאמרים אחרונים
תנו לנו לייק
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 050-999-3470

דילוג לתוכן