פינוי שפכים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי פינוי שפכים

שוב הגיע החורף והביוב מוצף? בור הביוב זקוק לשאיבה דחופה? אל דאגה, ביובית היא חברה מקצועית שמגיעה עד אליכם לבצע שאיבה ופינוי שפכים מקצועי. את פסולת הביוב אנו מפנים לאתר מיוחד המאושר על ידי המשרד לאיכות הסביבה. אנו נגיע עד אליכם לבית עם מיכלית ומשאבה עוצמתית ונבצע שאיבה לכל מי הביוב. השירות שלנו ניתן בזמינות כל השבוע ובכל חלקי הארץ.

שירות פינוי שפכים כולל פינוי של השפכים לאתרים מורשים. הפעילות נעשית על ידי חברה מקצועית בתחום וכך ניתן להבטיח כי מדובר בפעילות מקצועית הכוללת אנשי מקצוע אשר יודעים כיצד לטפל בשפכים בצורה הנכונה ביותר.

צריכים שירותי פינוי שפכים? הגעתם לחברה המקצועית ביותר בתחום!
כל שירותי הביובית תחת קורת גג אחת ✅
שימוש בציוד האיכותי והמתקדם ביותר ✅
מחירים הוגנים – הנחות מיוחדות ✅
אחריות בכתב בסיום כל פעולה ✅
שירות בפריסה ארצית ✅

חייגו אלינו עכשיו לייעוץ בחינם 050-999-3470
עזרנו כבר לעשרות אלפי לקוחות בכל חלקי הארץ

פינוי שפכים

למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום

מחירון שירותי פינוי שפכים

אנחנו בביובית נותנים שירות פינוי שפכים לכל הלקוחות. אם יש לכם סתימה, נשאב את השפכים ונעזור לכם לשחרר אותה לפני שנפנה את הנוזלים. אנחנו כאן עם צוות מקצועי בעל נסיון של למעלה מעשור בטיפול בכל סוגי ההצפות שיכולות לקרות בבית או בעסק. אצלנו תקבלו שירות מקצועי מצוות שמכיר את כל סוגי הבעיות בביוב. מהרו להתקשר ותוכלו לקבל מחיר משתלם לפינוי שפכים.

שירותמחירמידע נוסף
פינוי שפכים מחצר בית פרטי בחיפה.750 ₪  בעל בית פרטי הזמין פינוי שפכים, ביצענו שאיבה לתוך מיכלית.
פינוי שפכים בבית עסק בנתניה.930שאבנו את בור הביוב של העסק שתמלא לגמרי בגלל סתימה.
פינוי שפכים בבית מלון באילת.920 ₪נקראנו לשאוב מי ביוב מחצר בית מלון באילת.
פינוי שפכים מעסק בתל אביב לאתר מיועד.900 ₪את השפכים פינינו לאתר מיועד המאושר ומבוקר על ידי המשרד לאיכות הסביבה.
פינוי שפכים מבור ביוב בסמטה בירושלים.
640 ₪שאבנו בור ביוב של משפחה ולאחר מכן פינינו את השפכים.

למה צריך שירות פינוי שפכים?

לשאלה מדוע צריך שירות של פינוי שפכים, נציין כי יש מספר סיבות אשר נביא בפניכם כעת:

השפכים מכילים רעלנים: יש צורך בשירות כי השפכים מכילים רעלנים העשוים לחלחל למי התהום ולגרום נזק משמעותי ביותר.

הקפדה על בריאות: נוסף על כך, יש צורך בשירות של פינוי שפכים בשל העובדה כי מדובר בשפכים אשר גורמים נזק בריאותי לאנשים המתגוררים סמוך למפגעים השונים ולכן יש חשיבות רבה לוודא כי אין מפגעים ולא נגרם כל נזק בריאותי.

שימו לב, רק מומחים בעלי ניסיון רב יכולים לבצע את השירות ולכן חשוב ביותר לפנות לחברה בעלת ניסיון רב בתחום אשר תדע לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

לאן יש לפנות את השפכים?

פינוי של השפכים צריך לעשות בצורה מקצועית ואך ורק במקומות מתאימים. ישנם מקומות שונים אליהם יש לפנות את השפכים. במקום האופציה של הקמת מתקן טיהור שפכים הנחשבת מסורבלת במיוחד,אפשר לפנות לחברה מקצועית אשר תפנה את השפכים למקומות ייעודיים לכך.

פינוי שפכים בצורה מקצועית ניתן לבצע למספר מקומות מורשים לכך. מדובר במתקנים אשר קולטים את השפכים הרעילים וממחזרים אותם בהתאם למורכבות. רק צוות מקצועי ובקיא במקומות המורשים רשאי לעשות זאת כי יש צורך להפגין בקיאות בפינוי כמות גדולה של שפכים הדורשת שימוש בציוד מקצועי.

במקומות רבים מצטברת פסולת רבה של מי שפכים ופסולת שומנית והדבר מחייב התייחסות. לפי תקנות של המשרד לאיכות הסביבה נקבע כי פינוי מי שפכים ייעשה במקומות מורשים לכך במטרה למנוע מקרה של זיהום הקרקע. לפיכך, מקום אשר לא ידאג לפעולת פינוי בצורה מקצועית צפוי לקבל על כך קנס משמעותי ולכן יש להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית אשר תדאג לפינוי השפכים בצורה איכותית.

איך מתבצע פינוי שפכים?

פינוי שפכים מקצועי מתבצע על ידי חברה מקצועית אשר עושה שימוש בכלי רכב בשם ביובית המיועד במיוחד למקרים מסוג זה תוך שימוש בצינור גדול המיועד לשאוב את כל השפכים לתוך מיכל הביובית המותקן על גבי הביובית.

הנה השלבים השונים המתבצעים על ידי חברה מקצועית בתחום אשר לה ציוד דרוש לביצוע הפעולה:

שאיבה של מי השפכים: באמצעות צינור ייעודי גדול מתבצעת שאיבה של כל השפכים למיכל המותקן על גבי הביובית. שאיבה באמצעות צינור מתאים מאפשרת.

שימוש בלחץ מים גבוה: לאחר מכן יש צורך לעשות שימוש בצינור הכולל לחץ מים גבוה אשר מטרתו לשטוף את כל בור שפכים ולנקות.

הגעה למתקני טיהור שפכים בשלב האחרון רכב הביובית יגיע למקומות המיועדים לטיהור מי שפכים. ישנם מקומות מסודרים לטיהור מי שפכים ורק חברה מקצועית  בתחום תדע בדיוק לאן להגיע.

על מנת לשמור על מערכת ביוב תקינה חשוב ביותר לעמוד בקשר עם מומחים בתחום ולהקפיד על תחזוקה שוטפת הכוללת פינוי של שפכים למקומות מתאימים על מנת לא לגרום נזקים. רק חברה מקצועית בתחום תדע כיצד ואיך לפנות את השפכים בצורה טובה תוך עמידה בתקנים מתאימים ושירות מקצועי. הליך פינוי שפכים אשר יעשה בצורה מקצועית יאפשר לאנשים לדעת כי הם לא יסבלו מריח רע ולא יגרם להם נזק בריאותי ולכן יש חשיבות רבה לבחור בחברה מקצועית אשר לה הניסיון הדרוש בתחום כדי לדעת כי הפעולה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

שאלות נפוצות

פינוי שפכים של ביובית מתחיל במחיר של 599 שקלים, המחיר משתנה בהתאם למורכבות הבעיה אותה אנו צריכים לפתור.

כן, זהו שירות נפרד אך לרוב פינוי שפכים נגרם בגלל הצפה.

שירות של ביובית ניתן להזמנה מעכשיו לעכשיו, אנו נגיע תוך חצי שעה עד אליכם.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 050-999-3470

לקוחות ממליצים
מאמרים אחרונים
תנו לנו לייק
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 050-999-3470

דילוג לתוכן