ביובית לחניונים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי ביובית לחניונים

אם יש לכם ביוב שעולה על גדותיו ומציף את החניון כדאי שתטפלו בזה מיד. אנחנו בחברת ביובית מספקים לכם שירות ביובית לחניונים, שרות מקצועי ומהיר שיעזור לכם להפטר מההצפה עוד היום. המומחים שלנו מטפלים בחניונים כבר שנים רבות ואנו מכירים את הבעיות השכיחות בביוב שבהם נתקלים בחניונים תת קרקעיים. אל תתמהמהו, טפלו בבעיה עכשיו לפני שהיא הופכת למפגע בריאותי עם החברה הכי מקצועית בתחום.

ביובית לחניונים נועדה במקרים של תקרה נמוכה. ביובית נמוכה מותקנת על גבי רכב מסחרי שיש לו נגישות לחללים צרים וצפופים כמו חניונים.  מדובר בשירות הניתן על ידי חברה מקצועית בעלת רזומה עשיר בתחום אשר תגיע עם ציוד מתקדם לטובת פתרון מקיף.

צריכים שירותי ביובית לחניונים? הגעתם לחברה המקצועית ביותר בתחום!
כל שירותי הביובית תחת קורת גג אחת ✅
שימוש בציוד האיכותי והמתקדם ביותר ✅
מחירים הוגנים – הנחות מיוחדות ✅
אחריות בכתב בסיום כל פעולה ✅
שירות בפריסה ארצית ✅

חייגו אלינו עכשיו לייעוץ בחינם 050-999-3470
עזרנו כבר לעשרות אלפי לקוחות בכל חלקי הארץ

ביובית לחניונים

למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום

מחירון שירותי ביובית לחניונים

אצלנו בביובית יש צוות מקצועי שעבר הסמכה היודע להתמודד עם כל סוגי הסתימות ותקלות הביוב בחניונים בעזרת פתרונות מתקדמים כמו: שחרור סתימות בלחץ מים המתאים לקווי ביוב חיצוניים או שימוש בספירלה חשמלית לצורך שחרור קווים קטנים. לכל פעולת ביובית בחניון שלכם שתזמינו תקבלו גם שירות מקצועי ומנומס וגם תעודה אחריות בסיום שתוודא שהבעיה לא תחזור. הזמינו עכשיו ביובית לחניונים ותפטרו מבעיות הניקוז שלכם.

שירותמחירמידע נוסף
פתיחת סתימה בביוב בחניון באור יהודה.650 ₪  הגענו לחניון שהוצף עקב סתימה בביוב, שיחררנו את הסתימה והביוב החל לזרום כנדרש.
פתיחת סתימת בפתח ניקוז בחניון בדירה באבן יהודה.730חניון שתעלת הניקוז שלו נחסמה כתוצרה מפסולת, הוצץ במי גשמים. שאבנו את המים ושחררנו את הסתימה.
צילום קו ביוב בחניון חדש בתל אביב.620 ₪צילמנו קו ביוב חדש בחניון שעובר שיפוץ כללי בתל אביב.
שאיבת הצפה מחניון תת קרקעי בנצרת.800 ₪הוזמנו לביצוע שאיבת הצפה בחניון תת קרקעי בקניון בנצרת שהוצף לגמרי.
שאיבת הצפה ופתיחת סתימה בחניון בחדרה.
850 ₪שאבנו הצפה ופתחנו את הסתימה שגרמה לה בחניון מרכזי בעיר.

סיבות להיווצרות סתימות בחניונים

בהשוואה למקומות אחרים בחניונים ניתן להבחין לא פעם בבעיות במערכת הביוב. ישנן סיבות להיווצרות סתימות בחניונים המעלה את הצורך בשירותי ביובית לחניונים. תעלות ביוב חסומות עשויות להוביל לשורה ארוכה של בעיות החל מנזקים בריאותיים. הריחות הקשים בחניונים עשויים להוביל להחמרה במצב הבריאותי של האנשים השוהים בחניונים בשל העובדה כי מדובר במקום סגור שאינו מאוורר כל כך. 

כעת נמנה את הסיבות השונות:

עומס על תשתיות ביוב: בחניונים יש עומס על תשתיות הביוב החל ממטבחים או בתי שימוש פעילים. התוצאה עשויה לגרום לעומס בקווי הביוב המתרכזים בחניונים. 

מערכות ביוב המשרתות מקומות רבים: מערכות הביוב אשר מותקנות מתחת לחניונים של מקומות צפופים כמו קניונים משרתות את החנויות השונות במקום עשויות ליצור עומס על קווי הביוב. 

במקרה של היווצרות סתימות בחניונים חשוב ביותר למהר להזמין חברה מקצועית אשר תגיע עם ביובית תבצע את הפעולה במהירות האפשרית תוך מניעת נזקים עתידיים. באשר לעלות שירותי ביובית בחניון, העלות אינה קבועה נקבעת בהתאם לאופי התקלה- האם מדובר בתקלה מורכבת או שמא מדובר בתקלה פשוטה יחסית אשר ניתן לפתור אותה במהירות.  כך או אחרת, חברה מקצועית תגיע למקום עם הציוד הדרוש ותדע לבצע אבחון מקיף על מנת לאתר את הבעיה במהירות רבה.

יתרונות של ביובית לחניונים

בשנים האחרונות ניתן לראות את הצורך ההולך וגובר בהזמנת שירותי ביובית לחניונים בעיקר באזור המרכז. מדובר באזורים בהם יש ריבוי חניונים ובהם עשויות להתרחש תקלות שונות בתדירות גבוהה עשויה ליצור הצפה במערכת הביוב. 

התקנה על כלי רכב נגישים: ביובית מותקנת על גבי כלי רכב נגישים המאפשרים למפעילים שלהם גישה למקומות נמוכים וצרים.

כמות החומרים שהביובית יכולה לשאוב: ישנם מקרים בהם יש פשרה על עוצמת הלחץ שהביובית יכולה להפיק וכן מבחינת כמות החומרים שהביובית יכולה לשאוב. כאשר מדובר על ביובית בחניון, הרי צוות מקצועי יעשה שימוש במשאבות בעלות עוצמה רבה על מנת לשאוב את החומרים השונים. 

חברה מקצועית בתחום תדאג לעבוד עם ביובית איכותית וכך תוכלו להיות רגועים ולדעת כי יש לצידכם חברה מקצועית.

מה כוללת מערכת ביובית לחניונים?

מערכת ביובית לחניונים כוללת מספר מערכות וכעת נמנה בפניכם את המערכות השונות:

מערכת לחץ גבוה: מערכת לחץ גבוה כוללת מיכל מים נקיים ומשאבה בעלת עוצמה וצינור לחץ אשר בקצה הצינור מותקנת דיזה. צוות מקצועי בעל הבנה רחבה בתחום יבצע את הפעולה במטרה לפתוח סתימות ברמה גבוהה ביותר.

מערכת שאיבה: נוסף על כך ניתן למצוא מערכת שאיבה המיועדת קליטה ואחסון כל החומרים הנשאבים. המערכת כוללת משאבת ואקום עוצמתית וכן צינורות שאיבה. צוות מקצועי בעל הבנה רחבה בתחום יעשה שימוש במערכת לטובת פתרון מהיר ואיכותי. 

בשל העובדה כי מדובר בביובית נמוכה, הרי המערכות יהיו קטנות יותר בהשוואה לביובית רגילה, דבר אשר יבוא לידי ביטוי במיכלים אשר יכללו נפח קטן. 

בבואכם להזמין את השירות חשוב ביותר לבחור חברה מקצועית בתחום אשר תציע לכם אחריות על העבודה וכן שירות מקצועי ויעיל  מהמעלה הראשונה אשר יכלול בין היתר ציוד חדיש שבאמצעותו יהיה ניתן לטפל בבעיה בביוב בצורה מקצועית ואחראית כמה שיותר מהר.

שאלות נפוצות

שירות ביובית לחניונים ניתן בכל חלקי הארץ ולכל סוגי הלקוחות.

מדברים עם בעל החניון ומבקשים ממנו להזמין ביובית באופן מיידי למניעת מפגע תעבורתי.

כן, יש לנו ביובית נמוכה המתאימה לכל מקום שבו התקרה נמוכה מידי למשאית שאיבה רגילה.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 050-999-3470

לקוחות ממליצים
מאמרים אחרונים
תנו לנו לייק
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 050-999-3470

דילוג לתוכן