שירותי ביובית

תוכן עניינים

שירותי ביובית

ביובית היא חברה בפריסה ארצית המתמחה במתן שירותי ניקוז וביוב לכל סוגי הלקוחות. בין שלל שירותינו תוכלו לקבל שירות פתיחת סתימות בכל סוגי הצנרת, שאיבת נוזלים מביוב או מבור ספיגה, שאיבת הצפות מכל הסוגים ושאיבת שמן מבור האגירה של בית העסק. כל שירותי ביובית ניתנים 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע. מהרו להתקשר עוד היום ותוכלו לקבל שירות יעיל, מהיר, ומקצועי, במחיר המתאים לכיס של כל אחד.

הביוב עולה על גדותיו ואין לכם אפשרות לפתוח את הסתימה באמצעות אמצעים ביתיים? כאן נכנסים לתמונה שירותי ביובית הניתנים על ידי חברה מקצועית בתחום אשר לה ניסיון רב. כאשר תשכרו את השירות של חברה מקצועית תוכלו ליהנות משירות ברמה גבוהה תוך שימוש במכשור מתקדם.

צריכים שירותי ביובית? הגעתם לחברה המקצועית ביותר בתחום!
כל שירותי הביובית תחת קורת גג אחת ✅
שימוש בציוד האיכותי והמתקדם ביותר ✅
מחירים הוגנים – הנחות מיוחדות ✅
אחריות בכתב בסיום כל פעולה ✅
שירות בפריסה ארצית ✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ בחינם 050-999-3470
עזרנו כבר לעשרות אלפי לקוחות בכל חלקי הארץ

שירותי ביובית

למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום

מחירון שירותי ביובית

אצלנו בפורטל ביובית תמצאו את כל סוגי השירותים לצנרת ולביוב במרחק שיחת טלפון אחת. אנחנו שולחים אליכם צוות מקצועי שעבר הכשרה והסמכה בתחום הביובים והצנרת. בסיום כל פעולה שנעשה בשבילכם תקבלו תעודת אחריות מקיפה שהבעיה נפתרה ולא תחזור שוב. בין אם מדובר על פתיחת סתימה בכיור או שאיבת הצפה במקלט, אנחנו פה איתכם עד שהבעיה תפתר. את שירותי ביובית ניתן להזמין בכל מקום בארץ.

שירותמחירמידע נוסף
שאיבת בור שומן במסעדה בתל אביב.720 ₪ התבקשנו לשאוב בור שמן ממסעדה בתל אביב, שלחנו ביובית נמוכה כי הכניסה היתה בעייתית.
שטיפת קו ביוב של בניין רב קומות ברמת גן.
800 ₪נקראנו לבניין ישן לביצוע שטיפה לקווי הביוב שלו עקב סתימות תכופות בדירות בבניין.
שאיבת הצפה מקומה מתחת לאדמה בחיפה.
990 ₪קומה נמוכה הוצפה בשל קריסה של מערכת הניקוז, ביצענו שאיבת הצפה ושיקום הקו השבור.
צילום צנרת ביוב בעיר נתניה.
750 ₪לקוח הזמין צילום קווי ביוב בבית ובחצר לצורך שיפוץ מקיף של הבית.
גיזום שורשים בביוב בבית פרטי באשקלון.
700 ₪גזמנו שורשים שגדלו לתוך פתח ביוב בבית פרטי וחסמו את זרימת הביוב.

מה כוללים שירותי ביובית?

שירותי ביובית כוללים מספר שירותים הכרחיים לטובת פתיחת סתימות. כעת נציג בפניכם את השירותים השונים אשר חברה מקצועית נותנת מענה מקיף:

שאיבת ביוב: לעיתים הלכלוך עולה על גדותיו במצב זה יש לבצע שאיבה של הביוב באמצעות שימוש באמצעים מקצועיים. באמצעות שימוש במשאבת יניקה המחוברת לביובית ניתן לבצע שאיבה של הביוב וכך לאסוף את כל הלכלוך אשר הצטבר.

ביובית לחניונים: בחניונים רבים ניתן לראות הצפות רבות בעונת החורף. על מנת למנוע מצב של הצפות, ניתן לעשות שימוש בכלי מתקדם כמו ביובית לחניונים. ביובית מסוג זה נחשבת נמוכה וכך ניתן להגיע למקומות בעלי גישה מוגבלת במהירות ולפתור את הבעיה.

פתיחת סתימות מורכבות: פתיחת סתימות מורכבות זה עניין למקצוענים בלבד. רק צוות מקצוענים בעלי ידע רב בתחום ידע בדיוק כיצד לבצע את העבודה על מנת למנוע מצב של סתימות חוזרות בביוב.

צילום קווי ביוב: בשנים האחרונות ניתן לראות כי חברות רבות בוחרות להעניק שירות זה לקהל הלקוחות. מדובר בשירות מתקדם ביותר המאפשר לצלם את קווי הביוב וכך לבחון את מקור הסתימה ולדעת כמה שיותר פרטים.

שירותי ביובית 24 שעות ביממה

בין אם הביוב עלה על גדותיו במסעדה אותה אתם מנהלים או שמא בבית הפרטי שלכם, חברה מקצועית בתחום תגיע בכל שעה נתונה על מנת לסייע ולהעניק לכם שירות מקצועי. לא משנה האם מדובר בשעות הבוקר או בשעות הלילה, חברה מקצועית בתחום תגיע ותסייע לכם באמצעות כלים מתקדמים. 

יש יתרונות לזמינות של החברה:

שמירה על הבריאות שלכם: באמצעות הגעה מהירה של החברה, תוכלו לשמור על הבריאות שלכם ולא להיחשף לכל התכנים שיש בביוב. כאשר החברה תגיע במהירות תוכלו לשמור על הבריאות שלכם ולא לחשוש כי נחשפתם למחלות שונות.

סוף לריחות לא נעימים: נוסף על כך, ביוב אשר עולה על גדותיו אינו נעים במיוחד והתוצאה עשויה להיות שלל ריחות לא נעימים במיוחד. כאשר צוות מקצועי יגיע למקום הוא ימנע מכם להריח את הריחות שאינם נעימים. 

חברה מקצועית בתחום תגיע במהירות ותאפשר לכם לחזור לשגרה במהירות האפשרית וכך תהיה לכם האפשרות לחזור לחיים שלכם ללא כל דאגות. באמצעות חברה מקצועית המעניקה שירותי ביובית תוכלו לנשום לרווחה ולדעת כי בחרתם את החברה המקצועית והטובה ביותר.

מחירון שירותי ביובית

בבואכם להזמין חברה מקצועית המעניקה שירותי ביובית חשוב ביותר לוודא את המחיר. אחת הדרכים הטובות ביותר לוודא את המחיר היא באמצעות עריכה של סקר מקיף בין החברות השונות. כאשר חברה מקצועית תמסור לכם את פרטי המחיר, הדבר הנכון לעשות יהיה לבחון את המחירים השונים בהתאם לפרמטרים. כעת נציג בפניכם את הפרמטרים השונים:

בהתאם להיקף הבעיה: מחירון ביובית יקבע בהתאם להיקף הבעיה- האם מדובר בבעיה מורכבת או שמא מדובר על בעיה פשוטה יחסית הניתנת לפתרון בקלות.

שימוש במכשור מתקדם: נוסף על כך, המחירון יקבע גם בהתאם לשימוש במכשור מתקדם. ככל שהמכשור יהיה מתקדם יותר, כך תשלמו יותר.

עלות אגרה לפינוי שפכים: יתרה מכך, במסגרת חלק מהשירות תשלמו אגרה עבור פינוי שפכים. 

כך או אחרת, המחיר עבור השירות יכול להתחיל ממחיר של 500 שח והלאה בהתאם לפרמטרים השונים אשר הוצגו כאן.

שאלות נפוצות

בוודאי, שירותי ביובית ניתנים בפריסה ארצית וגם בדרום הארץ.

מרגע שנפתחת קריאה במוקד תוכלו לקבל את כל שירותי ביובית תוך כ-30 בממוצע.

שירותי ביובית ניתן להזמין בכל שעות היממה ובכל אחד מימות השבוע.

פינוי שפכים

לפרטים

שורשים בביוב

לפרטים

שאיבת בור ביוב

לפרטים

תיקון צנרת ביוב

לפרטים

שאיבת מים

לפרטים

צילום צנרת ביוב

לפרטים

שאיבת הצפות

לפרטים

ביובית נמוכה

לפרטים

שטיפת קווי ביוב

לפרטים

שאיבת בור שומן

לפרטים

ביובית לחניונים

לפרטים
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 050-999-3470

לקוחות ממליצים
מאמרים אחרונים
תנו לנו לייק
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 050-999-3470

דילוג לתוכן