ביובית ברעננה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי ביובית ברעננה

בפורטל השירותים של ביובית תוכלו לקבל שירותי ניקוז וביוב בהזמנה מיידית עד הבית, אנו מכירים את כל סוגי התקלות. חלק מהשירותים אותם אנו מספקים כוללים: ניקוי שורשים בביוב, שאיבת הצפות ופתיחת סתימות באמצעות לחץ מים. לקוחותינו מקבלים את השירות המקצועי והאיכותי ביותר הכולל מחירים הוגנים. אנו דואגים לכך שכל לקוחותינו ברעננה יהיו שבעי רצון מהשירות. הזמינו עכשיו ביובית ברעננה לביוב נקי מסתימות.

ביובית ברעננה היא משאית המיועדת לטיפול במערכת הביוב ותחזוקת הביוב. במקרים בהם יש סתימה מורכבת, חשובב ביותר לקרוא לחברה מקצועית אשר תדע כיצד להפעיל את הביובית במטרה לפתור את הבעיה בביוב בקלות ובמהירות וכך לאפשר לכם לחזור לחיי השגרה ללא דאגות. 

צריכים שירותי ביובית ברעננה? הגעתם לחברה המקצועית ביותר בתחום!
כל שירותי הביובית תחת קורת גג אחת ✅
שימוש בציוד האיכותי והמתקדם ביותר ✅
מחירים הוגנים – הנחות מיוחדות לתושבי רעננה ✅
אחריות בכתב בסיום כל פעולה ✅
שירות בפריסה ארצית ✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ בחינם 050-999-3470
עזרנו כבר לעשרות אלפי לקוחות בכל חלקי הארץ

ביובית ברעננה

למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום

מחירון שירותי ביובית ברעננה

צוות ביובית הוא צוות מקצועי שעובר הכשרות תקופתיות על מנת להשאר עדכניים בכל הנוגע לשיטות המודרניות לטיפול בבעיות צנרת ניקוז וביוב. אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות המקצועי ביותר שתוכלו לקבל. ביובית ברעננה הוא שירות ותיק שאנו מספקים בעיר ולאורך השנים עזרנו לתושבים בכל הבעיות שנתקלו בהם.

שירותמחירמידע נוסף
שאיבת הצפה במקלט ברעננה.700 ₪ ביצענו שאיבת הצפה במקלט שכונתי שהוצף לגמרי.
שאיבת בור שומן בבית מטבחיים ברעננה.
750הוזמנו לביצוע שאיבת בור שומן בעסק, הבור היה מלא והשומן התחיל להשפך החוצה.
שיקום קווי ביוב שקרסו בבית עסק ברעננה.
850 ₪תיקנו קווי ביוב שקרסו מתחת לעסק שעבר שיפוץ כללי.
פתיחת סתימה בדירת 3 חדרים ברעננה.
620 ₪נקראנו לביצוע פתיחת סתימה בכיור מטבח של משפחה, הכיור נסתם עקב הצטברות של שומן על דפנות הצנרת.
ניקוי שורשים בביוב בחצר בית ברעננה.
750 ₪ שורשים גדלו לתוך הביוב וסתמו את הצנרת, היינו צריכים לבצע גיזום כולל של השיחים שהפריעו.

ניקיון ביוב באמצעות לחץ מים

על מנת לנקות את כל הלכלוך במערכת הביוב חברה מקצועית תעשה שימוש בכלי כמו ביובית ברעננה. מדובר בכלי הכולל מערכת לחץ מים גבוה במטרה לשחרר את הסתימה המורכבת. אחת מהמערכות המצויות על גבי הביובית היא מיכל מים גדול המאפשר שליטה בלחץ מים. מערכת הביוב נחשבת למערכת תת קרקעית שאינה חשופה לרבים ולכן רבים אינם יכולים להגיע למערכת הביוב בקלות אלא יש צורך בכלים מורכבים כדוגמת ביובית. 

באמצעות שימוש בלחץ מים גבוה ניתן לטפל בתקלות מורכבות ושחרור סתימות בלי לגרום הרס לתשתיות. אם בעבר היה נהוג לראות אנשי מקצוע הגורמים הרס רב, הרי עבודה עם ביובית מאפשרת ביצוע עבודה נקייה.

אילו תקלות ניתנות לטיפול באמצעות ביובית ברעננה?

תקלות מורכבות במערכת הביוב מצריכות שימוש בכלי מיוחד לצורך פתרון מקיף. רק פתרון מקיף יאפשר לכם להיות רגועים ולדעת כי לא תסבלו יותר מריח רע או בעיות אחרות העשויות להשפיע על איכות החיים שלכם.

ישנן מספר רב של תקלות הניתנות לטיפול באמצעות ביובית ברעננה. כעת נמנה את התקלות השונות:

ניקוי מרזבים: קורה מקרה בו מרזבים סתומים והסתימה מונעת מעבר מים והתוצאה עשויה להיות הצפה של המרזבים על הגג. על מנת לחזק את המרזבים ההמלצה היא לעשות שימוש בביובית הכוללת מערכת שטיפה בלחץ מים. באמצעות המערכת ניתן לבצע שטיפה יסודית של תעלות הניקוז של המרזבים ולהבטיח כי לא תתרחש סתימה. 

שטיפה של קווי ביוב: נוסף על כך, ניתן לעשות שימוש בביובית לצורך שטיפה של קווי הביוב. קווי הביוב מובילים מי שופכין ולאורך תקופה ניתן לראות הצטברות של חיידקים וריחות לא ממש נעימים ואף התפתחות של פטריות. על מנת למנוע בעיות מסוג זה, ניתן לעשות שימוש בביובית. שטיפה יסודית של קווי הביוב תגרום לכל הלכלוך להישטף. 

פתיחת סתימות: אחת התקלות במערכת הביוב היא סתימה עשויה להיגרם מסיבות שונות כמו זריקת אוכל לכיור המטבח או הצטברות של שערות באמבטיה.  כאשר מדובר על סתימות מורכבות אי אפשר לעשות שימוש בכלי כמו פומפה הנמצא בכל בית, אלא מדובר על סתימה מורכבת הדורשת התמודדות אחרות עם כלי מורכב יותר על מנת לפתור את הבעיה בצורה הטובה ביותר.

באמצעות מערכת של לחץ מים בעוצמה גבוהה ניתן לטפל בבעיות שונות במערכת הביוב וכך לתת מענה למגוון רחב של לקוחות הן לקוחות עסקיים והן לקוחות פרטיים.

כיצד ניתן לנקות שורשים באמצעות ביובית?

לעיתים ניתן להבחין בחדירת שורשים למערכת הביוב. מדובר בבעיה מטרידה במיוחד אשר יכולה לגרום להיווצרות סתימות ולכן חשוב לפתור את הבעיה באמצעות ניקיון.

שימוש בסכיני דיזה: את השורשים אשר הצטברו במערכת הביוב ניתן לנקות באמצעות ציוד מיוחד הכולל סכיני דיזה מסתובבים המצויים בקצה הצינור או באמצעות שימוש בלחץ מים חזק בהתאם להיקף הבעיה.  חיתוך שורשים במערכת הביוב:במידה ומדובר בהצטברות רבה של שורשים, הרי יש צורך לחתוך את השורשים ולסלק את העודפים באמצעות לחץ מים גבוה.

כך או אחרת, חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תקדים ותבצע שיחה מקדימה במטרה לבחון את היקף הבעיה על מנת לדעת מהו הציוד המתאים לפתרון בעיית חדירת שורשים למערכת הביוב.

שאלות נפוצות

מזמינים ביובית נמוכה המותאמת למקומות בהם הכניסה צרה או נמוכה.

אנו מספקים את שירות שאיבת השומן בכל חלקי הארץ וגם ברעננה.

אנחנו מגיעים לכל תקלה תוך חצי שעה מרגע ההזמנה.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 050-999-3470

לקוחות ממליצים
מאמרים אחרונים
תנו לנו לייק
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 050-999-3470

דילוג לתוכן