ביובית בקריות

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי ביובית בקריות

אם אתם גרים בקריות ויש לכם בעיות בניקוז או בביוב ביובית היא החברה הנכונה להתקשר אליה. שירותי ביובית בקריות זמינים בכל ימות השבוע לביצוע כל עבודת ביוב שתזדקקו לה. אם זה פתיחת סתימות או שאיבת הצפות אנחנו כאן כדי לסייע לכם להפטר מהבעיה. ביובית מגיעה לכל מקום בקריות ועובדת מול כל סוגי הלקוחות, התקשרו והזמינו.

מחלות שונות נמצאות במערכות הביוב ועל מנת לא להגיע למצב של התפרצות מחלות, הרי חשוב ביותר לתכנן היטב את מערכת הביוב ולמנוע היווצרות סתימות מורכבות. מאידך, כאשר יש סתימה מורכבת במערכת הביוב, יש להזמין שירותי ביובית בקריות על מנת לפתור את הסתימה.

צריכים שירותי ביובית בקריות? הגעתם לחברה המקצועית ביותר בתחום!
כל שירותי הביובית תחת קורת גג אחת ✅
שימוש בציוד האיכותי והמתקדם ביותר ✅
מחירים הוגנים – הנחות מיוחדות לתושבי הקריות ✅
אחריות בכתב בסיום כל פעולה ✅
שירות בפריסה ארצית ✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ בחינם 050-999-3470
עזרנו כבר לעשרות אלפי לקוחות בכל חלקי הארץ

ביובית בקריות

למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום

מחירון שירותי ביובית בקריות

את איכות השירות של ביובית בקריות אפשר לסכם במילה אחת, מקצועיות. כל קריאה של לקוח בקריות נענית על ידי צוות מנוסה, בעל וותק של למעלה מעשור בפתירת על סוגי התקלות בניקוז או בביוב. המומחים שלנו משתמשים בציוד מודרני ומוסמכים לפעול על המשרד לאיכות הסביבה. שירותי ביובית בקריות משחררים אתכם מהבעיות בביוב.

שירותמחירמידע נוסף
פתיחת סתימה בביוב בבית בקרית ים.710 ₪ פתחנו סתימה בבית פרטי לאחר שהקווים נסתמו לחלוטין.
שאיבת בור שומן בקריון.
750מסעדת מזון בקריון הזמינה שאיבת שומן מבור האגירה.
חיתוך שורשים בביוב ברחוב בקרית ביאליק.
835 ₪הגענו לביוב שנסתם עקב שורשים, ביצענו חיתוך שורשים וניקוי פסולת.
פתיחת סתימה בשירותים של דירה בקרית חיים.
620 ₪פתחנו סתימה בשירותים של דירה.
שאיבת הצפה בבית קברות בקריות.
725 ₪ אשפה שהושלכה לניקוז סתמה את הביוב שגרם להצפה בחצר בית הקברות, טיפלנו בבעיה במהירות.

איך למנוע בעיות במערכת הביוב?

בעיות במערכת הביוב עשויות לגרום נזקים רבים ולכן יש לחשוב על דרכים למנוע בעיות שונות במערכת.

לשאלה איך למנוע בעיות במערכת הביוב, התשובה נחלקת למספר פרמטרים:

תכנון ביוב על ידי מהנדס מוסמך: על מנת למנוע היווצרות של סתימה מורכבת במערכת הביוב יש לוודא כי תכנון הביוב יתבצע על ידי מהנדס מוסמך. במסגרת התכנון המהנדס צריך להביא בחשבון מספר גורמים ולהבין כי יש צורך לבדוק את המערכת אחת לכמה שנים. 

שתילת עצים או צמחים: נוסף על כך, שתילת עצים או צמחים ליד מערכת הביוב עשויה לגרום לבעיות במערכת הביוב ולכן ההמלצה היא לא לשתול עצים או צמחים הגורמים לנזק רב במערכת הביוב.

השלכה של מוצרי טואלט: יתרה מכך, חשוב ביותר לא להשליך מוצרי טואלט לאסלה כמו מגבונים לחים או נייר טואלט- מדובר בחומרים העשויים לפגוע במערכת הביוב.

מכאן, אם הבחנתם בבעיות שונות במערכת הביוב, הרי חשוב ביותר להזמין שירותי ביובית הניתנים על ידי חברה מקצועית.

2 שיטות לניקוי שורשים מהביוב?

חדירת שורשים לביוב עשויה לגרום לסתימה מורכבת המצריכה הזמנת ביובית בקריות. מכאן, יש חשיבות רבה להזמין חברה מקצועית לצורך התמודדות עם הסתימה. ישנן 2 שיטות לניקוי שורשים מהביוב וכעת נמנה את השיטות:

קטילת שורשים: אחת השיטות היא קטילת שורשים באמצעות שימוש בחומרים כימיים אשר קוטלים את השורשים. השימוש בחומרים כימיים צריך להיעשות בצורה מקצועית כי החומרים עשויים להיות מסוכנים לבני אדם, בעלי חיים או צמחים ולכן חשוב ביותר להזמין שירותי ביובית. 

ניקיון שורשים באמצעות שטיפה במים: נוסף על כך, ניתן לבצע ניקוי שורשים באמצעות שטיפת מים בלחץ גבוה: שטיפה בלחץ גבוה תנקה את הלכלוך אשר הצטבר במערכת הביוב. שימו לב, רק צוות מקצועי העוסק בתחום יכול להציע לכם את השירות ולכן חשוב ביותר לשכור את שירותיה של חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום אשר תדע להפעיל את הציוד המתאים. הציוד המזרים את לחץ המים מכוון כלפי השורשים והסילון אחראי על סילוק שורשים בצנרת.

איך תזהו כי צריך להזמין ביובית בקריות?

לא יודעים האם להזמין אינסטלטור או שירותי ביובית בקריות? ישנם מספר גורמים המצריכים להזמין שירותי ביובית וכעת נמנה את הגורמים השונים המצריכים הזמנה של גורמים מקצועיים.

גוון מים חום בזרם המים: כאשר אתם מבחינים בגוון מים חום בזרם המים, הרי זה סימן להזמנת שירותי ביובית. חשוב ביותר למהר ולהזמין שירותי ביובית על מנת לא להגיע למצב של פגיעה בבריאות שלכם. 

ריח חריף: כאשר אתם מבחינים בריח חריף במערכת הביוב, הרי חשוב ביותר להזמין שירותי ביובית על מנת למנוע מהריח הרע להתפשט לגרום לבעיות בריאותיות. 

שימו לב, במידה ואתם מתלבטים מה להזמין- האם אינסטלטור או שירותי ביובית, הרי התשובה טמונה היקף הבעיה. אם מדובר על סתימה פשוטה, הרי ניתן להזמין שירותי אינסטלטור. לעומת זאת, במידה ומדובר על סתימה מורכבת, הרי יש צורך לקרוא לשירותי ביובית. לעיתים יהיה צורך בשטיפה יסודית של קווי הביוב על מנת לנקות את כל הלכלוך אשר הצטבר במערכת הביוב ואז יהיה צורך להזמין שירותי ביובית הניתנים על ידי מקצוענים בתחום. 

שאלות נפוצות

כן, בין מגוון שירותינו תוכלו למצוא גם שאיבת בורות שומן בקריות.

זמן ההגעה של ביובית בקריות עומד על חצי שעה בממוצע.

את שירותי ביובית בקריות ניתן להזמין בכל שעות היום ובכל ימות השבוע.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 050-999-3470

לקוחות ממליצים
מאמרים אחרונים
תנו לנו לייק
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 050-999-3470

דילוג לתוכן