ביובית בטירה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי ביובית בטירה

אצלנו בפורטל שירותי הביוב תוכלו לקבל שירותי ביובית בטירה בהזמנה מיידית, אנו מכירים את כל סוגי הבעיות בביוב ובניקוז. חלק מהשירותים אותם אנו מספקים כוללים: שאיבת הצפות, פתיחת סתימות באמצעות לחץ מים גבוה וניקוי שורשים מצנרת הניקוז. אנו מספקים ללקוחותינו את השירות המקצועי והאיכותי ביותר הכולל מחירים הוגנים. אנו דואגים לכך שכל לקוחותינו בטירה יהיו שבעי רצון מהשירות.

זקוקים לשירותי ביובית בטירה? חשוב ביותר להזמין חברה מקצועית ובה אנשי מקצוע מומחים אשר יגיעו אליכם ממש תוך זמן קצר. חברה מקצועית תהיה זמינה עבורכם בכל שעות היממה, בין אם מדובר על שעות הבוקר או בין אם מדובר על שעות הלילה. חברה מקצועית בתחום תציע שירותים במחירים משתלמים ביותר בפיקוח. אם אתם רוצים לשמור על הבריאות שלכם- הרי הזמנת השירות חיונית ביותר.

צריכים שירותי ביובית בטירה? הגעתם לחברה המקצועית ביותר בתחום!
כל שירותי הביובית תחת קורת גג אחת ✅
שימוש בציוד האיכותי והמתקדם ביותר ✅
מחירים הוגנים – הנחות מיוחדות לתושבי טירה ✅
אחריות בכתב בסיום כל פעולה ✅
שירות בפריסה ארצית ✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ בחינם 050-999-3470
עזרנו כבר לעשרות אלפי לקוחות בכל חלקי הארץ

ביובית בטירה

למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום

מחירון שירותי ביובית בטירה

מה הוא המחיר של שירותי ביובית בטירה? שלל השירותים באתר ביובית מגיעים בטווח המחירים שבין 480 ₪ ל-980 ₪ וזאת בהתאם למורכבות התקלה אותה נדרש לפתור, רמת המאמץ הנדרשת. המחיר יכול להיות מושפע אם לכלול מספר פתרונות כגון שאיבת ביוב ושיקום קווי ביוב. צוות ביובית בטירה מתחייב להעניק לכם הצעת מחיר משתלמת ומותאמת אישית.

שירותמחירמידע נוסף
פתיחת סתימת ביוב בדירה גן בטירה.620 ₪ הגענו לדירה שבה הביוב נסתם והמים יצאו מהפתח שנמצא בחצר הגינה.
שאיבת ביוב בהצפה בחנייה בטירה.
730הגענו למרחב הציבורי בו מים הציפו את האזור ושאבנו במהרה את המים אל המשאית.
צילום קו ביוב ברחוב בטירה.
820 ₪הוזמנו לבצע צילום של קו ביוב למטרת תכנון שיפוץ מתחם של בנייני דירות.
חיתוך שורשים בטירה.
699 ₪הוזמנו לביצוע חיתוך שורשים עקב חשש מפני פגיעה בצינורות הביוב באזור.
שאיבת הצפה בעסק בטירה.
710 ₪הגענו לעסק בטירה שהוצף, פרסנו צינורות ושאבנו את מי הגשמים לתוך המשאית.

מה התשלום עבור שירותי ביובית בטירה?

תשלום עבור שירותי ביובית בטירה נקבעים בהתאם למהות השירות ואינם קבועים ולכן חשוב ביותר לציין את מהות השירות על מנת לדעת את טווח המחירים. 

כעת נציין בפניכם את השירותים השונים המוצעים על ידי חברה מקצועית:

הזמנת ביובית: הזמנת ביובית תעלה לכם החל מ500 שח ומעלה.

פתיחת סתימות ביוב: פתיחת סתימת ביוב כתוצאה מהשלכה של מגבונים לצנרת בין היתר תעלה לכם החל מ500 שח ומעלה.

הסרת שורשים בביוב: ישנם מקרים בהם שורשים חודרים לביוב וגורמים לסתימה ולכן חשוב ביותר לפנות למומחים לצורך הסרת השורשים באמצעות מכשור מתאים. המחיר יעלה החל 1000 שח. 

ביובית נמוכה לחניונים: ביובית מגיעה בגדלים שונים ולעיתים יש צורך לעשות שימוש בביובית נמוכה לצורך פתרון שאיבת ביוב בחניונים. המחיר עבור השירות יעלה לכם 700 שח ומעלה.

כך או אחרת, בבואכם להזמין את השירות, חשוב לדעת כי המחיר נקבע בהתאם להיקף הבעיה ויהיה עליכם להביא זאת בחשבון טרם הזמנת ביובית.

חשוב לדעת- רק מפעילי ביובית יכולים לפתור סתימות מורכבות בביוב

במידה ויש סתימה מורכבת בביוב, הרי חשוב לדעת כי רק מפעילי ביובית בטירה יכולים להפעיל את הביובית. לצורך הפעלת ביובית יש צורך באישור עבודה ולכן רק מומחים בתחום אשר להם ניסיון רב יכולים להפעיל את הביובית ללא תקלות שונות. מאידך, אנשים שאין להם ניסיון רב בהפעלת ביובית ואישור, אינם יכולים להפעיל את הביובית מחשש לגרימת נזק. מכאן, בשיחת הטלפון המקדימה עם החברה חשוב ביותר לבחון את נושא הרישיון על מנת להיות בראש שקט ולדעת כי לצידכם נמצאים אנשי המקצוע הטובים ביותר אשר רכשו השכלה מתאימה בתחום ויש ביכולתם לבצע את העבודה בצורה טובה בהתאם לידע הרב שלהם.

האם אפשר לקבל שירותי ביובית במחירים מוזלים?

כאמור הזמנת שירותי ביובית בטירה עולים לא מעט ונשאלת השאלה האם ניתן לקבל את השירות במחיר מוזל? התשובה היא כי לא צריך להתפשר ולבחור חברה המציעה מחיר מוזל עבור השירות, אבל ישנם מספר פרמטרים אשר עשויים להוזיל את המחיר. שימו לב, אם תבחרו להתפשר על חברה המציעה לכם מחירים זולים, הרי אתם עשויים לשלם על כך ביוקר ולא לפתור את הבעיה במערכת הביוב ולכן חשוב ביותר לטפל בבעיה בהקדם על ידי הזמנת חברה מקצועית. 

כעת נציג בפניכם מספר פרמטרים:

שעת הזמנה: תוכלו לקבוע את שעת ההזמנה לשעה נוחה מאשר שעות הלילה המאוחרות. במידה ולא מדובר על שירותי חירום כתוצאה מהצפה, ניתן לקבוע את הגעת החברה לשעה נוחה יותר ולשלם בהתאם.

הסבר מפורט של מהות התקלה: נוסף על זאת, חשוב ביותר להסביר בצורה מפורטת על מהות התקלה. ככל שתעניקו הסבר מפורט יותר לגבי מהות התקלה, כך תהיה לכם האפשרות ליהנות מביצוע עבודה מהירה ביותר ללא בזבוז זמן בניסיון להבין את מהות התקלה. 

שימו לב, כאשר יהיו לכם את הפרמטרים הנ"ל, תדעו כי יש לכם אפשרות לקבל את השירות במחירים מוזלים וכך להיות רגועים יותר ותהיה לכם האפשרות לקבל שירות מקצועי.

שאלות נפוצות

את כל שירותי ביובית בטירה ניתן לקבל החל מחצי שעה מרגע שנפתחת קריאה במוקד.

הזמן עכשיו שירות חיתוך שורשים בביוב של ביובית ואנו נשחרר לכם את הסתימה.

הזמנת שירותי ביובית בטירה אפשרית 24 שעות ביממה, אך חשוב לזכור שהזמנה בשעות הלילה תייקר את השירות.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 050-999-3470

לקוחות ממליצים
מאמרים אחרונים
תנו לנו לייק
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 050-999-3470

דילוג לתוכן