ביובית בגדרה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי ביובית בגדרה

פורטל ביוב-IT מגיש שירותי ביוב וניקוז מהחברה הכי מקצועית בארץ. אנחנו בביובית נגיע אליכם עם צוות מקצועי וציוד מתקדם ונסדר לכם את הבעיה בביוב. אם זאת שאיבת הצפה או שחרור סתימה אנחנו מכירים את כל סוגי הבעיות שתוכלו להתקל בהם בבית, בחצר או בעסק. ביובית בגדרה מסדרים לכם ביוב זורם ונקי ממפגעים תברואתיים. צרו קשר ונגיע אליכם בהקדם האפשרי.

סתימות בביוב עשויות להיגרם ממקרים שונים כמו השלכת מגבונים לאסלה וחומרים שומניים לכיור. אין ספק כי מדובר בסיטואציה לא נעימה במיוחד הגורמת לשיבוש החיים. הזמנת ביובית בגדרה מאפשרת לפתוח סתימות שונות אשר נוצרו בביוב.

צריכים שירותי ביובית בגדרה? הגעתם לחברה המקצועית ביותר בתחום!
כל שירותי הביובית תחת קורת גג אחת ✅
שימוש בציוד האיכותי והמתקדם ביותר ✅
מחירים הוגנים – הנחות מיוחדות לתושבי גדרה ✅
אחריות בכתב בסיום כל פעולה ✅
שירות בפריסה ארצית ✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ בחינם 050-999-3470
עזרנו כבר לעשרות אלפי לקוחות בכל חלקי הארץ

ביובית בגדרה

למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום

מחירון שירותי ביובית בגדרה

ביובית בגדרה ניתנת לכל סוגי הלקוחות, מוסדיים, עסקיים וכמובן פרטיים ולכל אחד נוכל להתאים מחיר אישי לפי הבעיה הנתונה אותה נזדקק לפתור. חשוב לזכור ששילוב של שירותים כמו שאיבת הצפה ופתיחת סתימות עלול לעלות את המחיר ההתחלתי. השירות שלנו ניתן בזמינות מיידית וניתן להתקשר כל יום בשבוע וגם בלילה. ביובית בגדרה איתכם עד שהבעיה נפתרה לחלוטין.

שירותמחירמידע נוסף
פתיחת סתימה בביוב בגן ילדים בגדרה.700 ₪ פתחנו סתימה בשירותים של גן ילדים לאחר שהושלכו לאסלה מגבונים שסתמו את הביוב.
שאיבת בור שומן בקצביה בגדרה.
620בעל קצביה ותיקה בעיר הזמין שאיבת בור שומן, שלחנו ביובית שביצעה את השאיבה בזמן קצר.
חיתוך שורשים בביוב בבית פרטי בגדרה.
850 ₪כשהגענו מצאנו בבית פרטי בגדרה ביוב שנסתם עקב גדילה של שורשים בתוך הקו.
פתיחת סתימה בשירותים של דירה בגדרה.
640 ₪פתחנו סתימה בשירותים של דירה לאחר שהצנרת הישנה נסתמה לחלוטין.
שאיבת הצפה בחצר וילה בגדרה.
750 ₪ אשפה שהושלכה לניקוז סתמה בסופו של דבר את הביוב מה שגרם להצפה בחצר הוילה.

למה יש סתימות בביוב?

מערכת הביוב מיועדת להעברה של מי שפכים הנוצרים במבנים שונים וטיפול בשפכים באמצעות מערכת ביוב. במקרה של היווצרות סתימות ביוב יש צורך לקרוא לחברה מקצועית. כעת נפרט מדוע מתרחשות סתימות בביוב:

הצטברות של משקעים: השפכים שעוברים במערכת הביוב כוללים נוזלים שונים ולעיתים כתוצאה מהזרמת שפכים נוצרים משקעים המתגבשים לחומר קשה המונע מעבר של נוזלים והתוצאה היא סתימה במערכת הביוב.

הצטברות של שומנים: הצנרת מעבירה שפכים הכוללים שומנים ושמנים העשויים להגיע מחומרים שונים כמו חומרי טיפוח, נייר טואלט או שאריות של מקורות מזון שונים. 

השלכת פסולת לא מתכלה: נוסף על זאת, בעיות בביוב עשויות להיגרם כתוצאה מהשלכת פסולת לא מתכלה. השלכת מגבונים לאסלה במקום לפח עשויה ליצור סתימה משמעותית ולכן יש להימנע מכך.

שורשים: נוסף על זאת, שורשים שחודרים למערכת הביוב עשויים לגרום לסתימות מורכבות ולכן יש להקפיד על תחזוקה שוטפת הכוללת שטיפה של קווי הביוב באמצעות ביובית בגדרה.

כיצד מתבצעת פתיחת סתימות בלחץ גבוה?

אחת הדרכים האפקטיביות לטיפול בסתימה בביוב היא באמצעות הפעלת ביובית בגדרה המבצעת שאיבה בלחץ גבוה במטרה לפתוח את הסתימה. כיצד מתבצעת הפעולה:

מכשיר ייחודי: הפעולה מתבצעת באמצעות מכשיר מקצועי המאפשר הפעלת לחץ גבוה הגורמת לאותם חומרים שגרמו לסתימה לא להיות בצנרת. מדובר באחת השיטות החדשות והיעילות ביותר לפתיחת סתימות מורכבות.

הזרמת מים נקיים: לאחר הפעולה יש להזרים מים נקיים במטרה לוודא כי הסתימה שוחררה וניתן לנקות את הצנרת ולמנוע חדירה של חומרים ומים שאינם נקיים. 

כל הפעולות הללו נעשות במטרה לפתוח סתימות מורכבות משפיעות על אורח החיים אינם מאפשרים לנהל חיים תקינים בשל בעיות בצנרת. שימו לב, בשל העובדה כי מדובר בפעולה מורכבת רק חברה מקצועית בתחום תבצע את הפעולה באמצעות שימוש במכשור מתאים.

האם אפשר למנוע סתימות בביוב?

רבים שואלים האם וכיצד ניתן למנוע מצב של היווצרות סתימות בביוב? התשובה היא כי בהחלט ניתן להימנע ממצב של היווצרות סתימות בביוב.  כעת נציין מהן הפעולות שאפשר לעשות על מנת למנוע סתימה במערכת הביוב:

להימנע מהשלכה של פסולת מוצקה: ישנן מספר פעולות אשר ניתן לעשות במטרה למנוע סתימות,כאשר אחת הפעולות היא לא להשליך פסולת מוצקה לצנרת- מדובר בפסולת היכולה לחדור לצנרת ולכן חשוב ביותר להימנע מכך. 

סינון יעיל של הפסולת: נוסף על כך, ניתן לבצע סינון אפקטיבי של הפסולת במטרה  לא לגרום לסתימה בצנרת. גרימת סתימה בצנרת עשויה להוביל לריח רע ובעיות נוספות ולכן יש להימנע מכך. 

שימו לב, כאשר תקפידו לבצע את הפעולות האלו אתם עשויים להימנע ממצב של סתימה מורכבת בביוב. עם זאת, במקרים של סתימה מורכבת, הרי מדובר על עבודה למקצוענים בלבד אשר יש ביכולתם לעשות שימוש בכלים מתקדמים לצורך פתרונות מתקדמים ואיכותיים.

לשאלה האם יש צורך לעשות שימוש בביובית, הרי שימוש בכלי כמו ביובית בגדרה  נקבע על ידי מומחים בתחום אשר משכללים את הבעיות וקובעים האם יש צורך לעשות שימוש בביובית על מנת לפתור את בעיית הפסולת בצנרת. אם מדובר בסתימה ביתית, הרי ישנם כלים הניתנים לשימוש ואילו אם מדובר על סתימה מורכבת יותר, אז כבר יש צורך בכלים ייעודים מטעם חברה המספקת אותם בהתאם לצורך.

שאלות נפוצות

את כל פסולת הביוב והשומן שאנו שואבים אנו מרוקנים באתר מיוחד לטיפול בפסולת ביוב.

כן, בין מגוון שירותינו תוכלו למצוא גם שאיבת בורות ביוב.

הזמנת שירותים בגדרה כרוכה בהמתנה של חצי שעה עד להגעת הצוות.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 050-999-3470

לקוחות ממליצים
מאמרים אחרונים
תנו לנו לייק
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 050-999-3470

דילוג לתוכן